Instytut Immunoterapii, Nowotworów i Chorób Przewlekłych

Wsparcie w terapii onkologicznej i w terapii chorób przewlekłych

+48 575 622 322

+48 575 944 355

rada naukowa / nasi lekarze

favicon drukuj

O Instytucie i sposobach leczenia

Instytut Immunomedica rozpoczął swoją działalność w 2015 r. Specjalizuje się w terapiach wspomagających leczenie chorób przewlekłych, w tym nowotworów, boreliozy, stwardnienia rozsianego etc. Instytut posiada Radę Naukową, w skład której wchodzą specjaliści z renomowanych ośrodków medycznych (USA, Japonia, Niemcy etc.), co umożliwia bezpośredni dostęp do osiągnięć nauki w zakresie walki z chorobami.

Instytut ImmunoMedica stosuje metody leczenia, takie jak hipertermia całego ciała, hipertermia miejscowa, laseroterapia, tlenoterapia, bio-elektro-terapia. Instytut zapewnia każdemu pacjentowi konsultacje lekarskie z lekarzem specjalistą medycyny nuklearnej, stworzenie indywidualnego planu leczenia oraz przeprowadzenie właściwych zabiegów medycznych.

Nasz instytut w obiektywie

Immunomedica - siedziba

zobacz zdjęcia ...

Polski lek na raka

Polski naukowiec, prof. Piotr Suchocki, odkrył metodę pozyskiwania selenu +4 w takiej formie, która może w przyszłości zrewolucjonizować leczenie ...

czytaj dalej ...

"[...] pomyślałem, że jeśli wyleczę choć jednego pacjenta, którego inni lekarze uznali za nieuleczalnie chorego, to będzie jedno z największych osiągnięć i szczęść w moim życiu. [...] No i teraz po kilkunastu latach praktyki, wiem, że udało mi się to wielokrotnie."

dr Norbert Szaluś, w: Po szczęście do pracy, B. Pawłowicz, wyd. Zwierciadło 2015r.