Instytut Immunoterapii, Nowotworów i Chorób Przewlekłych

Wsparcie w terapii onkologicznej i w terapii chorób przewlekłych

+48 575 622 322

+48 575 944 355

rada naukowa / nasi lekarze

favicon drukuj

F-SCAN 3 - nowoczesny biorezonans

F-SCAN 3 nowoczesny biorezonans

 

F-SCAN 3 to wysokiej klasy urządzenie pozwalające w ciągu kilku minut wykryć zasiedlające organizm ludzki patogeny (pasożyty, wirusy, grzyby). Jest to precyzyjna biorezonansowa metoda diagnostyczna zwana nowoczesnym synchrometrem umożliwiająca eliminację mapy ognisk chorobowych, patogennych i obciążeń toksycznych organizmu. Została opracowana przez szwajcarską firmę TB ELECTRONICS GMBH na podstawie badań Dr Rife’a oraz Dr Clark.

F-SCAN to certyfikowane urządzenie do przeprowadzania:
1) diagnostyki metodą DIRP
2) oraz terapii metodą biorezonansu.

Jak działa F-SCAN 3

F-SCAN 3 to metoda kompleksowej oceny organizmu, uwzględniająca szeroką gamę częstotliwości patogenów. Urządzenie umożliwia generowanie fal częstotliwości o kształcie sinusoidalnym i prostokątnym.  Impulsy odbierane z organizmu pacjenta przez urządzenie mają konkretne częstotliwości, na bazie których zostają do organizmu zwrotnie emitowane w szerokim zakresie ustalonym przez badanego np. od 80khz do 560khz. Częstotliwość biorezonansowa przekazywana jest użytkownikowi za pomocą czynnej elektrody(anoda) połączonej do przewodu zabiegowego. Elektroda palcowa przenosi biorezonansowe sprzężenie zwrotne do urządzenia, gdzie dane są wyświetlane i gromadzone.

Nie ma potrzeby posiadania próbek patogenów, bakterii, wirusów, grzybów, gdyż patogeny pokazują swój biorezonans częstotliwościowy czyli ich najczulszy punkt. 

 

Po zakończeniu badania specjalista interpretuje wyniki. Terapia urządzeniem  F-SCAN 3 polega na podawaniu do organizmu fal o odpowiedniej częstotliwości poprzez elektrody trzymane w dłoniach bądź elektrody żelowe naklejone na ciało. Metoda F-SCAN 3 bezpośrednio wpływa na czynnik chorobotwórczy dzięki czemu eliminuje przyczyne choroby.

Elementem terapii są również porady naszych specjalistów dotyczące żywienia, suplementacji, zmiany stylu życia oraz wprowadzenia programu oczyszczającego, eliminującego ewentualne patogenne środowisko.

  


Nasz instytut w obiektywie

Immunomedica - siedziba

zobacz zdjęcia ...

Polski lek na raka

Polski naukowiec, prof. Piotr Suchocki, odkrył metodę pozyskiwania selenu +4 w takiej formie, która może w przyszłości zrewolucjonizować leczenie ...

czytaj dalej ...

"[...] pomyślałem, że jeśli wyleczę choć jednego pacjenta, którego inni lekarze uznali za nieuleczalnie chorego, to będzie jedno z największych osiągnięć i szczęść w moim życiu. [...] No i teraz po kilkunastu latach praktyki, wiem, że udało mi się to wielokrotnie."

dr Norbert Szaluś, w: Po szczęście do pracy, B. Pawłowicz, wyd. Zwierciadło 2015r.